Energy-Systems - fotowoltaika dla domu i firmy

Doradca Techniczno-Handlowy – współpraca długoterminowa

Poszukujemy kandydatów do współpracy na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy (woj. śląskie, opolskie, dolnośląskie, małopolskie, łódzkie)

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad obecnymi klientami firmy,
  • Przygotowywanie pełnej oferty dla klientów indywidualnych oraz biznesowych,
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • Prezentacja produktów w siedzibie firmy lub u klienta,
  • Uczestnictwo w szkoleniach.

Nasze wymagania:

  • Proaktywna postawa, zaangażowanie w działaniu,
  • Umiejętność samodzielnego i efektywnego pozyskiwania klientów,
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • Umiejętność planowania i organizacji dnia pracy,
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie,
  • Ukierunkowanie na cel.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (średnio od 8000-25 000zł),
  • 100% narzutu dla Handlowca,
  • Niskie ceny bazowe,
  • Programy premiowe, atrakcyjne bonusy, dopłaty do paliwa,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie lub B2B,
  • Stabilne i przyjazne środowisko pracy,
  • Szybkie terminy realizacji,
  • Pełny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz cyklicznych,
  • Nie działamy na zasadach korporacyjnych!

I coś od serca:

Osoba, którą poszukujemy chcielibyśmy, aby cechowała się wysoką kulturą osobistą, pozytywną energią, nastawieniem na długoterminową współpracę. W tej branży na tym stanowisku można osiągać co miesiąc bardzo wysokie zarobki lecz przy systematycznej pracy. Naturalnie poza warunkami finansowymi i rozliczeniowymi, które są bardzo ważne są inne kwestie, które są dla nas równie istotne czyli: wzorowe montaże co przekłada się na opinie o firmie, które są dzięki profesjonalnemu podejściu, ważna dla nas jest również atmosfera w pracy. Nie zatrudniamy masowo. Poszukujemy 2–3 osoby do zgranego zespołu, które nauczymy od zera wszystkiego.

Ze swojej strony zrobimy wszystko aby współpraca układała się wzorowo każdej ze stron.

Jeżeli spełniasz powyższe i nie straszne Ci są nowe wyzwania czekamy na Twoje CV! Wyślij je na adres e-mail: biuro@energy-systems.pl

Prosimy w CV o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie.”

Zachęcamy do przesłania aplikacji jak najszybciej. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym, ale jedynie wybrane osoby zostaną poinformowane o wynikach rekrutacji.